O mnie

Chętnie pomogę!

Jeśli sport kojarzy Ci się z obowiązkiem, jak mi przez wiele lat, będziesz unikać go jak ognia. Jeżeli zdrowe jedzenie kojarzy Ci się z ładowaniem w siebie sałaty, to na pewno nie będziesz chętny, by zdrowo się odżywiać.

Czas zatem zmienić skojarzenia.

Pomogę Ci 😉

Z kim pracuję?

Jako psychodietetyk i prowadząca gabinet dietetyczny „for the love of food” pracuję z:

body
Z dziećmi

młodzieżą i osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, udzielając wsparcia psychodietetycznego, pracując w obszarze kształtowania zdrowych relacji z jedzeniem

(zaburzenia odżywiania, eksperymentowanie z dietami, wybiórcze jedzenie, anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się),

mind
Z rodzinami osób chorych

zmagających się z problemami dotyczącymi odżywiania chorego członka rodziny,

stress
Z nastolatkami

wykazującymi niepokojące zachowania / uzależnienia

Napisz do mnie,
nie bój się zmiany

Pracuję zarówno nad strefą odżywiania, jak i nad aspektem psychologicznym. Wielką wagę przykładam do dialogu, który stanowi fundament udanego i efektywnego porozumienia i otwiera drzwi do dalszej współpracy, czyli zmian na lepsze!

Motywuję osoby w procesie przemiany zarówno w zakresie mentalnym, jak i konkretnych metod wypracowywania zdrowych nawyków, zwłaszcza tych osób, u których problemy z odżywianiem wiążą się z aspektem psychologicznym – stresem, trudnościami na płaszczyźnie relacji międzyludzkich, pracy czy szkoły.

Uwielbiam słuchać, zadawać otwarte pytania, które pozwalają na swobodne wypowiedzi i dążyć do tego, by pacjent czuł się dowartościowany, zwracając uwagę na jego pozytywne strony, których dostrzeżenie motywuje do systematycznej pracy nad poprawą zdrowia fizycznego, psychicznego lub wyrzeźbienia sylwetki.

Przestrzeń do pracy z pacjentem nie musi zamykać się w czterech ścianach mojego gabinetu. Jeżeli  stan fizyczny i psychiczny pacjenta na to pozwala, możliwe jest odbywanie sesji online.

Oferuje także sesje w plenerze, do których szczerze zachęcam, w szczególności jeśli na co dzień nie masz okazji do przebywania na łonie natury!